ELEFANTE DENEYİMİ

Elefante Time, deniz kenarında gerçekleşen DJ ritimlerinin canlı enstrümanlarla harmanlanmasıyla zenginleştirilmiş eşsiz ve büyüleyici bir akşam yemeği deneyimidir.

Deniz kenarında yaz akşamlarının ihtişamını tam anlamıyla yaşamanıza olanak tanır. Gün batarken, Murmusica'nın huzur verici ezgileri, canlı trompet ve perküsyon eşliğinde, ahenk dolu bir ortam yaratır. Bu sihirli atmosferin içinde kendinizi âna bırakarak, set menü olarak hazırlanan akşam yemeğinin tadını çıkarırken, herbir yemeği mükemmel şekilde tamamlayan özenle seçilmiş şarapların seçkin varlığıyla bu deneyimi en keyifli haliyle tecrübe edersiniz. Rezervasyon hattımızdan ya da instagram direkt mesaj aracılığıyla Elefante için rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz:

Telefon: +905321735518

Instagram : beforesunsetbeach

SPRING AT BEFORE SUNSET
Spring At Before Sunset, Mart ayından Mayıs'a kadar süren zamanda size deniz kenarında şömine keyfi yapabileceğiniz, arkadaşlarınızla oyun oynayabileceğiniz (Shuffleboard, Arcade ve dahası) ya da sadece birlikte vakit geçirebileceğiniz benzersiz bir deneyim sunar. Cumartesi günleri özel bir akşam yemeği olan ve sonrasında DJ performansıyla devam eden KAPHA akşamlarına katılabilir, Pazar günleri ise deniz manzarası eşliğinde brunch yaparak hafta sonunuza keyif katabilirsiniz. 

PATH TO THE SOUL
Path to the Soul sizi keşfetme, farkındalık ve hayranlıkla dolu bir yolculuğa çıkararak dış farkındalık ve iç huzurun uyumuyla dengeye getirir. Sağlıklı yaşam ritüellerinin sanatsal keşiflerle birleşerek, müziğin dönüştürücü gücünün rehberliğinde size kendinizle tanışma alanı açar. Bu yolculuk, beden, zihin ve duyusal deneyimler aracılığıyla derinleşerek, ruhunuzun özüyle bağlantı kurmanızı sağlar.
MAĞAZALAR
Before Sunset mağazalarında yetenekli tasarımcılar tarafından özenle hazırlanan ve doğal malzemelerden üretilen giyilebilir sanatın seçkin koleksiyonlarını keşfedebilirsiniz.
ART HOUSE AT THE BEACH
Art House at the Beach, sanatseverler için açık bir stüdyo ve sergi alanıdır. Sanatı herkese erişilebilir kılarak, size sanatla ve yaratıcılığınızla bağ kurmanızı sağlayacak resim seansları sunar.
SUNSET RITUALS
Dünya’nın dört bir yanından gelen müzisyenlerin ev sahipliği yaptığı canlı downtempo serisi ile günbatımı ritüellerinin büyüsünü yaşayın. Günbatımıyla birlikte gökyüzünün maviden turuncuya dönüşü, denizin sakin ritmi ve müziğin ahengiyle Pazartesi’den Perşembe'ye kadar devam eden Sunset Rituals yaz akşamlarınızı hayallerinizin ötesine taşır. Sunset Rituals programını etkinlik takvimimizden takip edebilir, rezervasyon hattımızdan ya da instagram direkt mesaj aracılığıyla rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. : 

Telefon: +905321735518 
Instagram Direkt Mesaj: beforesunsetbeach
KAPANIŞ PARTİSİ
Eşi benzeri olmayan kapanışlara ev sahipliği yaptığımız, uluslararası DJ’lerin bir araya geldiği efsaneleşmiş sezon sonu partilerimize siz de katılın! Dünya’nın farklı melodilerinin bir araya geldiği harikulade bir müzik şöleni, büyük bir kutlama, unutulmaz bir yaz anısı…